ورود

درباره گیلان هوم

گیلان هوم وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی های رزرو اماکن است که در آن مالکین و مشاورین املاک آگهی های فروش، رهن و اجاره انواع املاک مانند آپارتمان مسکونی ،اداری،تجاری،ویلا،مستغلات،زمین،کلنگی،باغ و باغچه،انبار و سوله و یا هتل ها تالار عروسی مکان های گردشگری را منتشر کرده و توسط هزاران نفر در سراسر کشور دیده میشوند. ما، میان افراد مرتبط در زمینه املاک اعم از مالکین، خریداران ، مستاجران و مشاورین املاک ارتباط برقرار می کنیم. گیلان هوم به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اینترنتی برای عموم در ایران است، سایتی که هر فردی ، چه یک دانشجوی دانشگاه که قصد اجاره یک اتاق را دارد وچه یک سرمایه گذار در حوزه ملک، که به دنبال خرید و اجرای یک پروژه جدید است، به آسانی از آن استفاده کند و از آن بهره مند شود.

خطوط قرمز گیلان هوم

گیلان هوم یک شرکت واسطه گری یا یک دفتر معاملات املاک نیست، ما هیچ نوع وجهی در قبال معاملات املاک دریافت نمی کنیم و اطلاعات کاربران خود را در قبال دریافت پول، در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نمی دهیم. تلاش گیلان هوم تنها تسهیل معامله املاک در سراسر کشور است.

چگونه فعالیت خود را آغاز کردیم؟

گیلان هوم در سال ۱۳۹۶ با هدف ارائه جدیدترین نرم افزارارتباط با مشاورین املاک و جویندگان ملک از طریق سایت gilanhome.ir آغاز به کار کرد و برای تسهیل استفاده افراد، نرم افزارتلفن همراه آن ایجاد و از طریق App Store و Google Play و کافه بازار در اختیار کاربران قرار گرفت.